Tepelná čerpadla vzduch - voda

Společnost Mitsubishi Electric patří k absolutní špičce mezi výrobci tepelných čerpadel vzduch-voda.


Systém tepelného čerpadla vzduch-voda Ecodan slouží k vytápění obytných a kancelářských prostor i k přípravě teplé vody. Podle konkrétních požadavků lze vybrat takové kombinace tepelných čerpadel a hydromodulů, které budou vyhovovat Vašim představám.


Sestavy Ecodan umožňují vybudovat kompletní systémy vytápění. Obsahují všechny nejdůležitější komponenty pro nejčastější případy použití v projektech rekonstrukcí a novostaveb - nabízejí dokonalé vzájemné sladění komponent a jsou připraveny k okamžité instalaci.


Patentovaná invertorová technologie Zubadan představuje momentálně to nejlepší, co je na trhu tepelných čerpadel typu vzduch/voda k dispozici. Chladivový okruh Zubadan se speciálně řízeným okruhem podchlazení HIC a kompresorem s přímým vstřikováním Flash Injection dokáže udržet stabilní podmínky provozu i při velmi nízkých venkovních teplotách. 

Díky tomu systém nabízí maximální topný výkon při venkovních teplotách až - 15 °C. Spolehlivý a úsporný provoz dokáže tepelné čerpadlo Zubadan zajistit i při venkovních teplotách až - 28 °C.